Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 149862
Kayıtlı İşveren Sayısı: 14647
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
naturel kuaforkuafor bölümüne yardımcı arıyoruz ve bayan bölümüne manikür ve makyaj yapabilen
Motosiklet ServisiSadece stajyer öğrenci alınacaktır. Lise ya da üniversite öğrencisi olmak kaydı ile. Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği ve stajyer maaşı verilecektir. Pazartesi, Salı, Çarşamba günleri müsait olan öğrenci arkadaşlara kapsamlı eğitim verilecektir.
Fuar stand elektriği teknisyeniElektrik bölümü diploması Bölge olarak yenibosna-ikitelli ve küçükçekmece bölgelerine yakın ikamet eden elemanlar aranmaktadır.
Taşlama Tezgahı OperatörüMeslek lisesi makina ve benzeri talaşlı imalat ile ilişkili bölümlerden mezun, taşlama tezgahında çalışacak personel arıyoruz. Deneyimli veya deneyimsiz olabilir. İstanbul Pendik ve Tuzla bölgesi tercih sebebidir.
Bakım ve Montaj TeknisyeniArıtma sistemleri teknik servis ve montaj hizmetleri üzerine çalışan firmamızda çalışmak üzere; Meslek liselerinin makine, elektrik, kimya, çevre veya herhangi bir bölümünden mezun, Aktif şöförlüğü olan, Seyehat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenenlerin muhasebe@akararitim.com adresine CV lerini göndermeleri rica olunur.
Sosyal Medya Yönetimi - Grafik TasarımSosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik tasarımı alanında hizmet veren firmamız için yarı zamanlı takım arkadaşı arayışımız mevcut. Sosyal medya yönetimi alanında bilgi sahibi, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere ve Adobe After Effects İyi Derecede bilinmeli. CV Gönderimi için: info@pusulo.com İş yerimiz İstanbul Bahçelievler'dedir.
Yaşlı BakıcısıADANA ilinde, evde Yaşlı Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, referans verebilen, işini ciddiye alan, sigara kullanmayan, sağlık kurallarına önem veren, Ailenin kurallarına saygı duyan, günlük ev işlerine destek sağlayabilen, güler yüzlü, pozitif, enerjisi yüksek, şevkatli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Çocuk BakıcısıADANA ilinde evde Çocuk Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, Referans verebilen, İşini ciddiye alan, Sigara kullanmayan, Sağlık kurallarına önem veren, Ailenin koyduğu kurallara saygı duyan, Günlük ev işlerine destek sağlayabilen, Güler yüzlü, Pozitif, Enerjisi yüksek, Sevecen, Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.
Satış TemsilcisiBursada ikamet eden. Tercihen Teknik Malzeme Satış deneyimli. İletişim yeteneği yüksek. Seyahat engeli olmayan. Tercihen Teknik Lise Mezunu. Askerliğini yapmış (Tecilli kabul edilmeyecektir). Sürücü belgesi sahibi.
Muhasebe Mali MüşavirlikMuhasebe Eğitiminin Alındığı Bölümlerden, Yeni Mezun Olan, Meslek Öğrenmek ve İlerletmek İsteyen 2 Bayan Personel Alımı Yapılacaktır.
Muhasebe Stajyeri , Muhasebe ElemanıMuhasebe alanında kendini geliştirmek isteyen, Mali Müşavir olmayı hedefleyen, S.M.M.M Bürosuna muhasebe stajyerleri aramaktayız.
Cam İşinde Çalışacak ElemanDüzenli cam işinde çalışacak, öğrenmeye açık, CNC RODAJ kanal kesim delik forma bizöte makinelerini kullanacak, işinde yükselmek isteyen genç elemanlar alınacaktır.
Enjeksiyon Makinesi OperatörüSilivride bulunan fabrikamızda çalışmak üzere meslek liselerinin plastik-Enjeksiyon- Makine- Kimya Teknolojileri alanlarından mezun tercihen askerliğini yapmış BEYLİKDÜZÜ-SİLİVRİ arası servis güzergahında ikamet eden çalışma arkadayları arıyoruz.
Tekstil TeknisyeniTekstil meslek lisesi mezunu, tasarım yada dokuma bilgisi olan, yetiştirilmek üzere yeni mezunlar ve tecrübeli tekstilciler aranmaktadır.
EYLA MERMER GRANİT SAN.TİC.LTD.ŞTİMERMER FABRİKAMIZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE MEZUN OLAN ARKADAŞLARIMIZI EKİBİMİZDE GÖRMEK İSTERİZ.
12