Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 152781
Kayıtlı İşveren Sayısı: 14810
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
CNC torna ve CNC Çap Taşlama için yetiştirilmek üzereMeslek liselerinin Makine Teknolojileri mezunu.. Fatih bölgesinde ikamet eden Erkek adaylar.
KATI ATIK İŞLEME VE Elektrik ENERJİSİ üretimiÖdemiş'te bulunan Tesisimizde bulunacak birimler; Katı Atık Ayrıştırma Tesisi, Biyometanizasyon Tesisi, Gaz Şartlandırma Tesisi, Kojenerasyon Tesisi, Organik Gübre Üretim Tesisi, Atıktan Türetilmiş Yakıt Tesisi. Belediye atıkları başta olmak üzere endüstriyel ve tarımsal atıkların geri kazanımı, biyogaz ve elektrik üretimi ile birlikte atık bertarafı gerçekleştirilecektir. Kuracağımız ve sürekli büyüyecek olan organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız.
Servis Elemanıİletişim becerisi kuvvetli ve ekip çalışmasına uygun, mutfak işlerinden anlayan, gerekirse mutfağa çalışabilecek vasıfta olmak. İşyeri eski mersin evi olduğu için fiziksel olarak dayanıklı olmak.
Beyaz Eşya TeknikeriMersin'in TARSUS İlçesinde Bulunan Yetkili Servisimize Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.
CNC Torna Operatörüİkitelli Organize Sanayi Bölgesi?nde yer alan büyümekte olan firmamız için ; - CNC İşleme Merkezi ve/veya CNC Torna kullanabilen; - Teknik resim okuma becerisine sahip, - Temel ölçüm aletlerini (kumpas, mastar,mikrometre vb.) kullanabilen, - Vardiyalı çalışma düzenine uyacak - İş disiplini ve sorumluluk sahibi operatörler alınacaktır.
Tesviye TeknisyeniMESLEK LİSELERİNİN TORNA TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNLARINDAN YENİ MEZUN, TECRÜBELİ ADAYLAR ARANMAKTADIR. ADRES TUZLA ORHANLI KURUMSAL FABRİKA VARDİYALI- İKRAMİYELİ
Statik Proje ÇizimiStatik Proje çizim ve Betonarme Proje Çizim için küfrevi mühendislik. https://www.kufrevimuhendislik.com/
nefertiti kuaforKalfa veya işten anlayan kaş, ağda, türban, manikür, pedikür saç kesiminden anlayan, türban bölümünde çalışmak isteyen iş arkadaşları aranıyor, müracaat bizzat iş yerine yapılması rica olunur.
Mekanik Bakım UstasıGaziantep Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız için; Meslek Liselerinin mekanik bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, En az 3 yıl bakım tecrübesi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünerek olabilecek problemlere çözümler geliştirebilecek Tercihen Nonwoven ve/veya İplik Üretiminde kullanılan makinelerde tecrübeli.
Vardiye Kalite Kontrol ElemanıLarplast Plastik Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.Malkara Organize Sanayi Bölgesinde Gıda Kabı Üreten şirketimizde Dikaktli,vardiye sisteminde çalışacak kalite sistem departmanına arkadaş arıyoruz.
Elektrik Bakım PersoneliMeslek Lisesi Mezun Öğrenime açık. Vardiyalı çalışabilecek. Yetiştirilmek üzere
endüstriyel otomasyon sektörüAskerligi yapmış Ehliyeti olan eleman alınacaktır.
Fuar stand elektriği teknisyeniElektrik bölümü diploması Bölge olarak yenibosna-ikitelli ve küçükçekmece bölgelerine yakın ikamet eden elemanlar aranmaktadır.
Yaşlı BakıcısıADANA ilinde, evde Yaşlı Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, referans verebilen, işini ciddiye alan, sigara kullanmayan, sağlık kurallarına önem veren, Ailenin kurallarına saygı duyan, günlük ev işlerine destek sağlayabilen, güler yüzlü, pozitif, enerjisi yüksek, şevkatli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Çocuk BakıcısıADANA ilinde evde Çocuk Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, Referans verebilen, İşini ciddiye alan, Sigara kullanmayan, Sağlık kurallarına önem veren, Ailenin koyduğu kurallara saygı duyan, Günlük ev işlerine destek sağlayabilen, Güler yüzlü, Pozitif, Enerjisi yüksek, Sevecen, Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.
12