Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 156838
Kayıtlı İşveren Sayısı: 14873
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
Üretim görevlisiBasımı devam eden kitapların matbaa sürecinin kontrolü, kağıt ve baskı kalite kontrolünün yapılması, bandrol alım sürecinde görev yapacak; *Matbaa alanında eğitim almış veya Matbaada iş tecrübesi olan *Aktif araç kullanabilen *Temel düzeyde ofis uygulamalarını kullanabilen *Çalışma ofisi Maslak'tadır.
Üretim görevlisi*Matbaa alanında eğitim almış veya Matbaada iş tecrübesi olan *Aktif araç kullanabilen *Temel düzeyde ofis uygulamalarını kullanabilen
CNC Torna OperatörüC Eksenli torna tezgahında çalışacak deneyimli operatör alınacaktır. Ankara Ostim'deki işyerimizde istihdam edilecektir. *CNC C Eksenli Torna Tezgah kullanımında en az 3 yıl tecrübeli *En az meslek lisesi ilgili bölüm mezunu *Teknik resim bilgisine sahip *Kumpas, mikrometre vb. ölçü aletlerini kullanabilen *Askerlik görevini tamamlamış
OFİS ELEMANIOFİSİMİZDE YETİŞTİRİLMEK ÜZERE EN AZ LİSE MEZUNU TERCİHEN MUHASEBE EĞİTİMİ ALMIŞ TERTİP VE DÜZENE ÖNEM GÖSTEREN ,PRATİK 17-21 YAŞ ARASI BAYAN ÖN MUHASEBE -SEKRETER ALIMI YAPILACAKTIR.
Makina üretimiEsenyurt Akçaburgaz mah. Alkop sanayi sitesinde Makina imalatı ve montajı yapan işyerimize okulunuzdan mezun yetiştirilmek üzere Makina Teknolojisi ,Makina Ressamlığı veya Makina Kalıpçılık bölümü erkek eleman alınacaktır. Mümkünse yeni mezun ve Esenyurt civarında oturanlar tercihimizdir.
Plazma Kesim Operatörü AranıyorYetiştirilmek üzere veya tecrübeli plazma kesim operatörü aranıyor. -Autocad ve Ajancam programlarını bilen ( Ajan programını bilmeyen adaylar kursa gönderilecektir.) - Askerliğini yapmış - İstanbul Anadolu Yakası ( Ümraniye,Sarıgazı,Ferhatpaşa,Sultanbeyli) veya Kocaeli Gebze çevresinde ikamet eden - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen
CNC DİK TORNA ve BORVERK OPERATÖRÜEML TORNA TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNU veya MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ SAHİBİ. VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNE UYGUN. DARICA-GEBZE-ÇAYIROVA-DİLOVASI- MALTEPE'ye KADAR E-5 GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN.
endüstriyel otomasyon sektörüAskerligi yapmış Ehliyeti olan eleman alınacaktır.
Cam İşinde Çalışacak ElemanDüzenli cam işinde çalışacak, öğrenmeye açık, CNC RODAJ kanal kesim delik forma bizöte makinelerini kullanacak, işinde yükselmek isteyen genç elemanlar alınacaktır.
Tekstil TeknisyeniTekstil meslek lisesi mezunu, tasarım yada dokuma bilgisi olan, yetiştirilmek üzere yeni mezunlar ve tecrübeli tekstilciler aranmaktadır.
Kamu Personeli alım ilanlarıhttp://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0&lb=%27T%C3%BCm%20%C4%B0lanlar%27
elektrik teknisyenişantiyede çalıştılmak üzere