Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 155089
Kayıtlı İşveren Sayısı: 14850
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
ELEKTİRİK BAKIM ELEMANIELEKTİRİK BÖLÜMÜ MEZUN ASKERLİĞİ TAMAMLAMIŞ EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN SORUMLULUK ALABİLECEK ENERJİK
DEPO SEVKİYAT ELEMANIKendine güvenen enerjik kariyer hedefi olan ekip arkadaşı
Tekstil alanında dikiş bilenTekstil tasarım bölümünde halen okuyan ya da mezun, dikiş işinde yetkinliği olan, kendini butik bir markada tasarım ve üretim alanında geliştirmek isteyen genç bir arkadaş arıyoruz. Part time ya da full time değerlendirmelere açığız.
Mobilya konusunda yetenekli arkadaşlar aramaktayız.Ahşap ve Mobilya konularında kendisini yetenkli gören, kalitede taviz vermeyecek, çalışma azmine sahip ahlaklı çalışma arkadaşları aramaktayız. Mesleki deneyim şartımız yoktur.
CNC operatörüMobilya fabrikamızda çalıştırılmak üzere CNC operatörü aramaktayız. Önceliğimiz kalitede konusunda taviz vermeyen, işinde titiz ve sayısal bilgilere hakim arkadaşlardır.
Ahsap oyuncakMeslek lisesi ahsap -mobilya alani mezunu olmasi
CNC DİK TORNA ve BORVERK OPERATÖRÜEML TORNA TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNU veya MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ SAHİBİ. VARDİYALI ÇALIŞMA SİSTEMİNE UYGUN. DARICA-GEBZE-ÇAYIROVA-DİLOVASI- MALTEPE'ye KADAR E-5 GÜZERGAHINDA İKAMET EDEN.
endüstriyel otomasyon sektörüAskerligi yapmış Ehliyeti olan eleman alınacaktır.
Cam İşinde Çalışacak ElemanDüzenli cam işinde çalışacak, öğrenmeye açık, CNC RODAJ kanal kesim delik forma bizöte makinelerini kullanacak, işinde yükselmek isteyen genç elemanlar alınacaktır.
Tekstil TeknisyeniTekstil meslek lisesi mezunu, tasarım yada dokuma bilgisi olan, yetiştirilmek üzere yeni mezunlar ve tecrübeli tekstilciler aranmaktadır.
Kamu Personeli alım ilanlarıhttp://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0&lb=%27T%C3%BCm%20%C4%B0lanlar%27
elektrik teknisyenişantiyede çalıştılmak üzere