Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 105131
Kayıtlı İşveren Sayısı: 11741
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
Elektronik TeknikeriKaynak makinesi tamirinde yetiştirilmek üzere, mesleki bilgiye sahip, kılık kıyafetine dikkat eden, GEBZE-DARICA-TUZLA-AYDINLI-ORHANLI bölgesinde oturan personeller alınacaktır.
Elektronik Komponent Dizme ve ÜretimFaaliyet konusu makine üretiminde ve fabrika otomasyonunda toplam çözüme yönelik ürünler üretmek olan firmamızda plc üretim departmanında çalışacak, havya ile karta smd ve t.h malzeme dizebilecek disiplinli ve düzenli çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Askerlik görevini yapmış olması Kavacık Çubuklu yakınlarında ikamet etmesi tercihimizdir.
Doğan Mobilyaİş tecrübesi olan, ahlaklı, temiz öğrenciler.
GARSON-KOMİTecrübeli ve tecrübesiz restoranımızda çalışacak garson ve komi arkadaşlar aramaktayız
GarsonDeneyimli eleman aranıyor"
Kalite Kontrol ElemanıPlastik gıda ambalajı üretiminde kalite kontrol elemanı olarak çalışacak, gıda güvenliği yönetim sistemi ile ilgili kayıtların tutulmasına yardımcı olacak bay / bayan eleman arayışımız bulunmaktadır. İstanbul Pendik - Sultanbeyli, Kocaeli Şekerpınar - Çayırova - Gebze'de ikamet etmesi tercihimizdir.
FotoğrafçılıkAnkara/Pursaklar'da düğün salonunda bayan kısmında fotoğraf çekimi yapacak bayan eleman arıyoruz.
Elektrik veya Elektronik TeknisyeniTeknik servis, satış sonrası Elektrik-Elektronik mekanik teknik servis hizmetleri ve kalibrasyon hizmetleri.
İklimlendirme Isıtma Soğutmaİklimlendirme, ısıtma, soğutma,tesisat vs bölümlerinden mezun elemanlar aranmaktadır.
Estetisyenİletişimi iyi olan deneyimli Lazer Epilasyonda Cilt Bakımında özellikle deneyim sahibi, disiplinli ve görev bilinci yerinde olan bir estetisyen aranmaktadır.
Tekstil TeknisyeniTekstil meslek lisesi mezunu, tasarım yada dokuma bilgisi olan, yetiştirilmek üzere yeni mezunlar ve tecrübeli tekstilciler aranmaktadır.
Elektrik Elektronik Teknisyeni/TeknikeriSavunma sanayi alt yüklenicisi olan firmamızda üretim personeli olarak çalışma arkadaşı arıyoruz. Ahlaklı, vatan ve millet sevgisi üst düzey, hızlı kavrayabilen, hafızası kuvvetli, atik, eli becerikli personel ihtiyacımız bulunmaktadır.
Kojenerasyon Vardiya OperatörüBay Vardiyalı çalışabilecek, 2 yıl kojen elektrik üretim sistemleri deneyimi olan, Çalışma Saatleri: 3 vardiya (07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00) Servis Güzergahı: Lüleburgaz, Tekirdağ, Çorlu, Pınarhisar ( Lüleburgaz'a kadar), Muratlı, Misinli, Karamusul, Çiftlikköy, K. Karıştıran, B. Karıştıran İletişim Numarası: 0 282 675 10 66
Mekanik Bakım ElemanıBay; 18-35 yaş aralığında Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu Mezunu Boyahane ve terbiye makinelerinde 2 yıl tecrübesi olan, Çalışma Saatleri: 3 vardiya (07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00) Servis Güzergahı: Lüleburgaz, Tekirdağ, Çorlu, Pınarhisar (Lüleburgaz'a kadar), Muratlı, Misinli, Karamusul, Çiftlikköy, K. Karıştıran, B. Karıştıran İletişim Numarası: 0 282 675 10 66 İletişime Geçilecek Kişi: Suzan hanım
Elektrik Bakım Elemanı-Bay / Askerliğini yapmış -18-35 yaş aralığında -Lise, Ön Lisans (Meslek Lisesi, Elektrik Bölümü) -En az 2 yıl tekstil terbiye bölümünde elektrik tecrübesi olan -3 vardiya çalışabilecek -Çalışma Saatleri: 3 vardiya (07:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-07:00) Servis Güzergahı: Lüleburgaz, Tekirdağ, Çorlu, Pınarhisar (Lüleburgaz?a kadar ), Muratlı, Misinli, Karamusul, Çiftlikköy, K. Karıştıran, B. Karıştıran İletişim Numarası: 0 282 675 10 66 İletişime Geçilecek Kişi: Suzan hanım
123