Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 39881
Kayıtlı İşveren Sayısı: 9037
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
Eser Gemi Yan Sanayi ve TicaretBilgisayar kullanabilen, Excel, Dosyalama yapabilen, vs.
AşçıFirmamız bünyesinde yemekhanede görev alacak, konusunda deneyimli aşçı arayışımız vardır. Tarsus'ta ikamet eden ya da edebilecek askerlik hizmetini tamamlamış vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek,
Teknik RessamTarsus'ta ikamet eden ya da edebilecek askerlik hizmetini tamamlamış Autocad/mechanical ve/veya solidworks kullanabilen, makina-parça tasarımında tecrübeli ya da altyapısı olan yoğun çalışma temposuna ve vardiya sistemine uyum sağlayabilecek, alanı ile ilgili araştırma yapan,
Elektronik teknisyen ve teknikerAranan şartlar karşılıklı konuşma da anlatılacaktır
Kaynak ve montaj Operatörüen az meslek lisesi mezunu Makine veya Metal alanlarında bilgi sahibi kendini geliştirmeye açık eleman alımı yapılacaktır.
ARDALI LAZER Lazer Kesim ve Rotary Kalıp Montaj-Üretim Alanında Çalışacak Elemanlar Aranmaktadır.Meslek liselerinin, Makine veya Metal Teknolojileri bölümlerinden mezun, tercihen askerlik görevlerini yerine getirmiş. - 18-23 yaşlarında - Ulaşım engeli olmayan, tercihen Avcılar- Bağcılar-Bayrampaşa gibi yakın güzergahlarda ikametgah eden, - Meslek öğrenmeye yatkın, dinamik, disiplinli ve tertipli personeller aranmaktadır.
Üretim Elemanı22-35 yaş aralığında, Lise mezunu, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Büyükyokcalı çevresinde ikamet eden, Bay ve Bayan üretim elemanları aranmaktadır.
Ofset Baskı İşçisi- Matbaa ve/veya ilgili endüstri meslek lisesi bölümü mezunu - Tuzla ve çevresinde ikamet eden - Vardiyalı çalışabilecek - 30 yaş altı, askerliğini tamamlamış.
Usman cam cam işlemede çalışmak isteyen genç arkadaşlarCam işinden anlayan mezun olmuş öğrenci kendini iş yerimizde geliştirecek ve kendini yükseltecek bilgisayar kullanabilen Cnc kesim Cnc işleme Rodaj Bizöte Kanal Delik Forma rodaj Folyo kesim Kumlama Makinelerini kullanacak öperatör alınacak
Üretim Elemanı-Meslek Yüksek Okulu Elektrik/Makina bölümlerinden veya Teknik Lise mezunu, - Askerliğini tamamlamış, - Üretim sahasında görevlendirilecek, - Anadolu yakasında veya Gebze ve civarında ikamet eden, - Üretim sahasında çalışmaya istekli ve teknik işlerde gelişmeye hevesli elemanlar aranmaktadır.
Tekstil Kalıp/DesenEkip Çalışmasına uygun, Sorumluluk sahibi ayrıca kalıp ve desen bilgisinin olması şartları aranmaktadır.
ATİK METAL ALİAĞAMeslek Liselerinin Metal Teknolojisi Alanı veya Metalurji Alanlarından mezun olan elemanlara ihtiyaç vardır. Fabrikamız İZMİR'İN ALİAĞA İlçesindedir.
Mobilya Montaj ve Sevkiyat ElemanıTercihen Meslek Lisesi mezunu; Mobilya Montaj konusunda deneyim edinmek isteyen, Mobilya teknik ve malzeme bilgisi, takım tezgahları bilgisine hakim, Herhangi bir sağlık engeli olmayan, çalışma şartlarına dirençli, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, (Minifiks modüler sistemi) şema okuyabilen çalışan.
EYLA MERMER GRANİT SAN.TİC.LTD.ŞTİMERMER FABRİKAMIZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE MEZUN OLAN ARKADAŞLARIMIZI EKİBİMİZDE GÖRMEK İSTERİZ.
Kamu Personeli alım ilanlarıhttp://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0&lb=%27T%C3%BCm%20%C4%B0lanlar%27
12