Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 63198
Kayıtlı İşveren Sayısı: 10034
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
Samka Metal Ambalaj Sanayi A.Ş.Metal ofset alanında yetiştirilmek üzere matbaacılık mezunu adaylar aranmaktadır.
Paslanmaz İmalatArgon Kaynakçısı, Manuel Torna, CNC Torna, Pres Kullanabilen ayrıca Meslek Lisesi Mezunu depoda çalışacak elemanlar aranmaktadır.
Ardalı LaserMeslek liselerinin Makine veya Metal Teknolojileri bölümlerinden mezun. Tercihen askerlik görevlerini yerine getirmiş. ·18-23 yaşlarında, ·Ulaşım engeli olmayan, tercihen Avcılar-Bağcılar-Bayrampaşa gibi yakın güzergahlarda ikametgah eden, ·Meslek öğrenmeye yatkın, dinamik, disiplinli ve tertipli personellerin öz geçmişlerini tarafıma mail yolu ile ulaştırmalarını rica ederim.
Freze OperatörüDeneyimli / Deneyimsiz tercihen askeriliğini tamamlamış, meslek lisesi mezunu
Torna OperatörüDeneyimli / Deneyimsiz tercihen askeriliğini tamamlamış, meslek lisesi mezunu
Taşlama OperatörüDeneyimli / Deneyimsiz tercihen askeriliğini tamamlamış, meslek lisesi mezunu
CNC OperatörüDeneyimli / Deneyimsiz tercihen askeriliğini tamamlamış, meslek lisesi mezunu
GrafikerSancaktepe de bulunan işyerimize grafiker alımı yapılacaktır.
Serigrafi Baskı ElemanıSancaktepe de bulunan işyerimize serigrafi baskı elemanı alıncaktır.
Soğuk hava depo makine operatörüSoğutma makinesi bakım onarımı konusunda bilgi ve deneyimi olan, tercihen elektrik bilgisi ve ustalığı olan, askerliğini tamamlamış, tercihen Avcılar bölgesinde ikamet eden erkek eleman alınacaktır.
Elektrik Teknisyeni- 20 - 40 yaş arası, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş, - Sanayi tipi çamaşır makinaları ve ev tipi beyaz eşya gruplarının bakım-onarımlarını yapabilen, -Tv sistemi,data santrali ve elektronik kartlı kapı sistemleri konusunda bilgili
Klima Teknisyeni- 20 - 40 yaş arası, - Klima, merkezi soğutma (VRF) sistemleri işletme, bakım-onarım bilgisine sahip, ekipman montaj-demontajlarını yapabilen, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş,
Elektronik Teknisyeni20 - 40 yaş arası, - Yeterli elektrik bilgisine sahip, - İletişim yönü kuvvetli, - Takım çalışmasına yatkın, - Yeniliğe ve gelişime açık, - Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş, - Sanayi tipi çamaşır makinaları ve ev tipi beyaz eşya gruplarının bakım-onarımlarını yapabilen, -Tv sistemi,data santrali ve elektronik kartlı kapı sistemleri konusunda bilgi sahibi olması tercih sebebi.
CNC OperatörüMeslek Lisesi veya Meslek Yüksekokulu Makine, Torna-Tesviye, CNC bölümlerinden mezun. Tercihen 1-2 yıllık sanayi tecrübesi olan. Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli elemanlar aranmaktadır.
Eser Gemi Yan Sanayi ve TicaretBilgisayar kullanabilen, Excel, Dosyalama yapabilen, vs.
12