Mezun Girişi
T.C. Kimlik:
 Şifre:
Üye Olmak İstiyorum
Şifremi Unuttum
 
Okul Girişi
 Okul Kodu:
 Şifre:
    
İşveren Girişi
Sicil No:
 Şifre:
Üye Olmak İstiyorum
Şifremi Unuttum
 
 
Kayıtlı Mezun Sayısı: 1  
Kayıtlı İşveren Sayısı: 0  
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 409  
               
Ana Sayfa Site Haritası SSS Meslekleri Tanıyalım Forum Sayfası İş Aramaya Başlarken Linkler İletişim
               
DUYURULAR
Emezun Yeni Tasarımıyla Hizmete Başlamıştır.
 
  Meslek Lisesi Diploma Sorgulama (2009 ve üstü mezunlar)  
   
     
Uzmanlaşmış Meslek Edindirme Merkezleri Projesi (UMEM)
     
  Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Okulları ve Alan Bilgileri  
     
  Sürekli Eğitim Merkezi  
     
  Okulların ÖSS Başarıları  
     
     
 •  Prof. Dr. HÜSNÜ CAN
  Gazi Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi Eski Dekanı Türkiye Voleybol Federasyonu Eski Başkanı Ankara Yapı Meslek Lisesi Yapı Bölümü 1963 Yılı Mezunu Meslek Lisesinde eğitim disiplini aldık. Hayatla ve işle ilgili hem teoriyi hemde pratiği öğrendik. Sporda ve Akademik hayatta başarımı Meslek Lisesine borçluyum. Ankara Yapı Meslek Liseli olmaktan herzaman onur ve gurur duydum.
     
 •  Mesut AKGÜL
  Ankara Mamak Belediye Başkanı İşadamı, Siyasetçi Ankara Abidinpaşa Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü Mezunu Meslek lisesinde edindiği bilgilerden günlük hayatta da istifade ediyorum Meslek Lisesi’nin benim için büyük önemi var. Belediyecilikte başarımı meslek lisesine borçluyum. Meslek altın bir bileziktir. Başarının anahtarı da çalışmaktır. Gelişen teknolojiyi takip edin. İşinizi iyi öğrenin, iyi çalışın. Meslek liseli olmak ayrıcalıktır.
     
 •  Fethi YAŞAR
  Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Turizmci, Sanayici İşadamı Siyasetci Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi Tesviye Bölümü Mezunu Meslek Lisesi hayatı her yönüyle öğrenmemi sağladı. Üretimi, sanatı öğreniyorsunuz. Üretimin, emeğin değerini orada anlıyorsunuz. Toplumla kolay iletişim kurmam ve takım çalışmasına yatkın olmamın temeli orada atıldı. İşdünyasında ve siyasetteki başarımı meslek lisesine borçluyum.
     
 •  Zekai TUNCA Türk Sanat Müziği Sanatçısı.
  Devlet Sanatçısı Ankara Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi Tesviye Bölümü Mezunu 11.Yaşında Orta Sanat Okulunda başladığım mesleki eğitim bana hayatı pratikleştirmeyi kazandırdı. Bu günlerimi almış olduğum teknik eğitime borçluyum.
     
   
Tüm Hakları Milli Eğitim Bakanlığına Aittir.