Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 152582
Kayıtlı İşveren Sayısı: 14738
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
Mobil Yazılım Geliştirme UzmanıEn az 2 yıl Mobil uygulama tecrübesi olan, Tercihen Xamarin.Formile uygulama geliştirmiş, En az 2 yıl yazılım alanında tecrübe sahibi, MS Visual Studio, .Net platformunda deneyimli, TFS(Team Foundation Server)deneyimli, C#, Restfull, Web API konularında uzman, Teknolojik gelişmeleri takip eden ve öğrenmeye açık,
Web Yazılım Geliştirme UzmanıİŞ TANIMI GENEL NİTELİKLER C#,.Net, MVC, .NetCore dillerine hakim, Tercihen NO-SQL ve RESTful Web Services API konularında deneyimli, Tecihen DLL kullanmış, HTML,Css, Java Script bilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli
Mekanik Bakım UstasıGaziantep Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamız için; Meslek Liselerinin mekanik bölümlerinden mezun, Askerlik görevini tamamlamış, En az 3 yıl bakım tecrübesi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünerek olabilecek problemlere çözümler geliştirebilecek Tercihen Nonwoven ve/veya İplik Üretiminde kullanılan makinelerde tecrübeli.
Vardiye Kalite Kontrol ElemanıLarplast Plastik Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.Malkara Organize Sanayi Bölgesinde Gıda Kabı Üreten şirketimizde Dikaktli,vardiye sisteminde çalışacak kalite sistem departmanına arkadaş arıyoruz.
MEKANİK BAKIMCIMALKARA O.S.B. DE BULUNAN FABRİKAMIZDA GÖREV ALMAK ÜZERE; MEKANİK BAKIMCI ARANMAKTADIR.
EFESAN DEMİR SAN. VE TİC. A.Ş. ÇAYROVA ŞUBETERCİHEN MAKİNE MEZUNU, TALAŞLI İMALAT KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ VARDİYALI ve MESAİLİ ÇALIŞABİLECEK BAY - BAYAN ELEMALAR ARANMAKTADIR.
Elektrik Bakım PersoneliMeslek Lisesi Mezun Öğrenime açık. Vardiyalı çalışabilecek. Yetiştirilmek üzere
endüstriyel otomasyon sektörüAskerligi yapmış Ehliyeti olan eleman alınacaktır.
Fuar stand elektriği teknisyeniElektrik bölümü diploması Bölge olarak yenibosna-ikitelli ve küçükçekmece bölgelerine yakın ikamet eden elemanlar aranmaktadır.
Taşlama Tezgahı OperatörüMeslek lisesi makina ve benzeri talaşlı imalat ile ilişkili bölümlerden mezun, taşlama tezgahında çalışacak personel arıyoruz. Deneyimli veya deneyimsiz olabilir. İstanbul Pendik ve Tuzla bölgesi tercih sebebidir.
Bakım ve Montaj TeknisyeniArıtma sistemleri teknik servis ve montaj hizmetleri üzerine çalışan firmamızda çalışmak üzere; Meslek liselerinin makine, elektrik, kimya, çevre veya herhangi bir bölümünden mezun, Aktif şöförlüğü olan, Seyehat engeli bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Çalışma arkadaşları aramaktayız. İlgilenenlerin muhasebe@akararitim.com adresine CV lerini göndermeleri rica olunur.
Sosyal Medya Yönetimi - Grafik TasarımSosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik tasarımı alanında hizmet veren firmamız için yarı zamanlı takım arkadaşı arayışımız mevcut. Sosyal medya yönetimi alanında bilgi sahibi, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premiere ve Adobe After Effects İyi Derecede bilinmeli. CV Gönderimi için: info@pusulo.com İş yerimiz İstanbul Bahçelievler'dedir.
Yaşlı BakıcısıADANA ilinde, evde Yaşlı Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, referans verebilen, işini ciddiye alan, sigara kullanmayan, sağlık kurallarına önem veren, Ailenin kurallarına saygı duyan, günlük ev işlerine destek sağlayabilen, güler yüzlü, pozitif, enerjisi yüksek, şevkatli çalışma arkadaşları arıyoruz.
Çocuk BakıcısıADANA ilinde evde Çocuk Bakıcısı olarak istihdam edilmek üzere personel ihtiyacımız vardır. Güvenilir ve Dürüst, Referans verebilen, İşini ciddiye alan, Sigara kullanmayan, Sağlık kurallarına önem veren, Ailenin koyduğu kurallara saygı duyan, Günlük ev işlerine destek sağlayabilen, Güler yüzlü, Pozitif, Enerjisi yüksek, Sevecen, Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.
Muhasebe Mali MüşavirlikMuhasebe Eğitiminin Alındığı Bölümlerden, Yeni Mezun Olan, Meslek Öğrenmek ve İlerletmek İsteyen 2 Bayan Personel Alımı Yapılacaktır.
12