Meslekî ve Teknik Ortaöğretim Kurumları Mezunlarını İzleme Portalı
Mezun Girişi
Kullanıcı Adı (T.C Kimlik No)
Şifre
İşveren Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Okul Girişi

İl MEM Girişi

Site İstatistikleri
Kayıtlı Mezun Sayısı: 110175
Kayıtlı İşveren Sayısı: 12180
> GÜNCEL İŞ İLANLARI
Detayİş AdıAranan Şartlar
tabela reklamstajer bay öğrenci
Satış Elemanı AlınacakBayan eleman alınacak ekip çalışmasını seven elaman, deneyimli olacak müşteri ile gerek telefonla gerek ise yüz yüze görüşebilecek
OGEM ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN MONTAJ BAKIM REVİZYONİstanbul da bulunan firmamızda asansör montaj işinde çalışacak öğrenmeye ve geliştirmeye açık arkadaşları bekliyoruz. Ülkemiz asansör sektöründe dünya da en büyük 3. pazara sahiptir. Bu sektörde kendinizi geliştirmek ve meslek sahibi olmak isteyen arkadaşları bekliyoruz.
teknik servis elemanıOtomatik kumanda bilgisi olan, sürücü belgesine sahip teknik servis de çalışabilecek
GarsonAskerligini yapmis erkek elemanlar Ekip calismasina yatkin sorumluluk sahibi
METAL SAC İŞLEMEMAX 0,70 MM SAC KESİM VE BÜKÜM İŞLEMLERİ VE PROFİL KAYNAĞI YAPABİLİR OLMASI. AYNI ZAMANDA DEPO GİRİŞ ÇIKIŞ SORUMLULUĞUNU ÜSTLENEBİLMESİ.
TPLAS Plastic & AutomotiveOtomotiv ve diğer sektörlere Plastik Enjeksiyon üretimi yapan firmamızda çalışacak deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz
TOZ BOYA ATIMCISIBoyahanede el tabancası ile boya atımı yapmak üzere yetiştirilecek, gelişmeye ve öğrenmeye istekli elemanlar aranmaktadır.
GAZALTI KAYNAKKaynakhanede çalışabilecek gazaltı kaynak becerisine sahip, gelişime açık, yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Cam İşinde Çalışacak ElemanDüzenli cam işinde çalışacak, öğrenmeye açık, CNC RODAJ kanal kesim delik forma bizöte makinelerini kullanacak, işinde yükselmek isteyen genç elemanlar alınacaktır.
Enjeksiyon Makinesi OperatörüSilivride bulunan fabrikamızda çalışmak üzere meslek liselerinin plastik-Enjeksiyon- Makine- Kimya Teknolojileri alanlarından mezun tercihen askerliğini yapmış BEYLİKDÜZÜ-SİLİVRİ arası servis güzergahında ikamet eden çalışma arkadayları arıyoruz.
Elektrik/Elektronik Tekniker/Teknisyenleri Aranıyor1-18 yaşını doldurmuş olmak. 2-Meslek lisesi elektrik veya elektronik bölümü mezunu olduğunu gösterir diploma veya belge(Çıraklık eğitim belgeside geçerli) Kalacak yer, yemek ve servis imkanımız mevcuttur. iletişim için 0541 966 9750 den bilgi alabilirsiniz.
GarsonDeneyimli eleman aranıyor"
Tekstil TeknisyeniTekstil meslek lisesi mezunu, tasarım yada dokuma bilgisi olan, yetiştirilmek üzere yeni mezunlar ve tecrübeli tekstilciler aranmaktadır.
Aşçı YardımcısıMeslek lisesi ve dengi okullardan mezun olmus daha önce otelde çalışmış veya stajerlik yapmış bayan elaman arıyorum, 8 saat +agi+maas+yol+yemek
12